Всеукраїнський тиждень права
Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня
орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.
Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Краснюк Наталія Михайлівна коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.
Так, в рамках проведення тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У школі була оформлена виставка книг «Мої права», проведено Всеукраїнський урок права.
Для учнів 1-4 класів було проведено гру-мандрівку «Права людини на
Україні».
Для учнів 5 – 8 класів була проведена вікторина « Права та обов’язки батьків та дітей». Під час спілкування діти повторили основні статті конвенції про права дитини, а також вчитель історії, правознавства наголосила, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що ми всі повинні робити такі вчинки, щоб не зашкодити собі, родині та оточуючим.
Для 9 класу проведена презентація «Правова Відповідальність підлітків.
Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику.
12 грудня 2018 року в 5 класі пройшла вікторина “Мої права і обов’язки”. П’ятикласники дізналися, з якого віку, як і де підліток може захистити свої права та інтереси – самостійно або за допомогою законних представників.
Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.
Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.
14 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права в освітньому закладі за участю батьків та громадськості села пройшов круглий стіл за темою «Організація правовиховної роботи, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та здійснення соціального супроводу дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах». Всі присутні відмітили велику користь від даного заходу як для вчителів, так і для батьків. Особливо корисними були питання булінгу в школі.
Навігація
- Головна
- Новини
- Адміністрація школи
- Про школу
- Фотоальбом
- Історія школи
- Учнівська рада
- Громадська приймальня
- Корисні посилання
- Пошта
- Шевченківська сторінка
- Національно-патріотичне виховання.
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Національна дитяча "гаряча лінія"-116111
- Oхоплення навчанням
- Здоров'я-скарб ,бережи його!
- Олімпіади І тур
- Працевлаштування випускників
- Правова сторінка
- НУШ
- Кадровий склад педпрацівників
- Для Вас,батьки.
- Карантин.Дистанційне навчання!
- Телевізійні уроки проєкту
- Національна дитяча "гаряча лінія"
- Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція.
Новини
РОЗМІЩУЙТЕ
Контакти
Адреса:вул.Центральна,21
с. Велика Вулига,
Тульчинський р-н,
Вінницької обл.
Тел.: (04355)27760
Email:vyluga_chol@ukr.net: